Informacje dla wystawców

Zaproszenie do uczestnictwa w "XXI Święcie Ziemniaka - Jarmarku Produktów Tradycyjnych i Lokalnych"

Uprzejmie informujemy, że 28 sierpnia 2016 r. w Mońkach (woj. podlaskie) w centrum miasta na ulicy Al. Niepodległości odbędzie się XXI Święto Ziemniaka - Jarmark Produktów Tradycyjnych i Lokalnych.

Jarmark będzie miał charakter wystawienniczy, edukacyjny i kulturalny. Zapraszamy zatem artystów i twórców ludowych, rękodzielników, wytwórców tradycyjnej i ekologicznej żywności, właścicieli kwater agroturystycznych oraz przedsiębiorców branży turystycznej. W ubiegłych latach Jarmark cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a w 2014 roku stoiska odwiedziło kilka tysięcy osób. Dodatkowo każdy będzie mógł zdobyć cenne nagrody startując w organizowanych konkursach: najlepsza tradycyjna potrawa Powiatu Monieckiego, quiz o tematyce zdrowej żywności i zdrowego stylu życia. Aby zgromadzić jak najwięcej mieszkańców naszego regionu, na scenie Święta Ziemniaka corocznie koncertują artyści z różnych gatunków muzyki. W tym roku wystąpią lokalne zespoły muzyczne, Abba Cover, a na zakończenie zespół B-QLL.

Miejsce na stoisko wystawiennicze dla Państwa - BEZPŁATNE !!!

Zgłoszenia i informacje: STAROSTWO POWIATOWE W MOŃKACH

Wydział Promocji i Rozwoju Powiatu, tel. 85 727 88 08, promocjapowiatu@monki.pl.

UWAGA! Organizator nie gwarantuje podłączenia do prądu, prosimy o zabranie agregatów.

Serdecznie prosimy o przekazanie tych informacji także swoim znajomym wystawcom. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Państwa na naszej imprezie! Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 22 sierpnia 2016r.

Więcej szczegółów wkrótce na stronie: www.swietoziemniaka.monki.pl

ORGANIZATORZY